Genel

Özel İdare ile Halkbankası arasında Banka Promosyon Protokolü İmzalandı

Özel İdare ile Halkbankası arasında Banka Promosyon Protokolü İmzalandı

Okunma: 369

19 Temmuz 2021 13:12
-A

+A

Kırşehir İl Özel İdaresi ile Halkbankası arasında 3 yıllığına Banka Promosyonu Protokolü imzalandı.

 İl Özel İdaresinde görev yapan Memur, sözleşmeli personel, işçi ve şirket çalışanları olmak üzere toplam 274 personellerimizin faydalanacağı banka promosyonu kişi başına 4100 TL olarak sözleşme protokolü imzalandı.
 Banka Promosyonu ile ilgili bir açıklama yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz; “ Özel İdaremiz ve Halkbankası arasında 3 yıllığına kişi başı 4100 TL olarak imzalanan promosyon sözleşmesinin İl Özel İdaremizde görev yapan tüm personellerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. Halkbankası yetkililerine kurumumuza belirlemiş oldukları banka promosyonu katkısı için şahsım ve personellerimiz adına teşekkür ediyorum.
 Banka promosyon ödemeleri personellerimizin yaklaşan Kurban bayramı ve 9 günlük resmi tatil günleri düşünülerek bugün itibariyle hesaplarına yatırıldı.
İl Özel İdaresi pek çok önemli yatırımı ve projeyi yürütüyor, köylerimizin alt yapılarını güçlendirip, yolları ve içme sularını ve ilimize yapımı gerçekleştirilen pek çok projeyi yapıyor.
 Bu yapılan işlerimizde bu anlamda görev yapan arkadaşlarımıza imkânlarımız oranında bütçesine katkıda bulunmak, çalışma şevkini, performansını arttırmak ve vatandaşa daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. İmzalanan bu sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku