Genel

ÖZTÜRK, ”DİYANET HİZMET KOLUNDA TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SENDİKASIYIZ”

ÖZTÜRK, ”DİYANET HİZMET KOLUNDA TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SENDİKASIYIZ”

Okunma: 493

28 Mayıs 2021 14:45
-A

+A

Diyanet-Sen Kırşehir Şube Başkanı Mehmet Öztürk yazılı bir açıklama yaparak Kırşehir de ve Türkiye de önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olduklarını söyledi.

Başkan Öztürk, Sendikamız, kurulduğu tarihten itibaren uyguladığı ilkeli ve soylu sendikacılık anlayışıyla Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olmuştur.
83.588 üye sayımızla Genel Yetkide 18. Yılımız da Diyanet hizmet kolunda Türkiye’nin en büyük sendikasıyız.
Büyük Diyanet-Sen ailesi olarak, zirveye çıkmak kadar zirvede kalmanın da zor olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayışla, daha çok çalışarak önümüzdeki toplu sözleşme sürecinde hizmet kolu çalışanlarımız için yeni kazanımlar üretmeye ve üye sayımızı yüzbinlerle ifade edilen rakamlara çıkarmaya gayret göstereceğiz.
Zirveye çıkmamızda emeği olan, sendikamızın, zirveden yeni ufuklara, çağrısına el ve omuz veren; dünden bugüne sendikamızın genel başkan ve genel merkez yöneticileri başta olmak üzere, şube başkanlarımıza, İl ve ilçe başkanlarımıza, yönetim kurullarına,işyeri temsilcilerimize, komisyonlarımıza ve bütün üyelerimize, gösterdikleri çaba ve gayretlerden dolayı şükranlarımızı ifade ediyorum.
TEŞEKKÜRLER 83.588 Diyanet-Sen Üyesi…
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku