Güncel

Pakel; "Birlikte Mücadele Edeceğiz"

Pakel; "Birlikte Mücadele Edeceğiz"

Okunma: 473

18 Kasım 2021 16:37
-A

+A

Gazetelerimiz Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt olarak geçtiğimiz günlerde seçimi yapılan ve Başkanlık görevine yeniden seçilen Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanı Hüdai Pakel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

İstişarelerle geçen ziyarette Gazetemiz Yeni Kırşehir Yeşilyurt'a açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Kırşehir Başkanı Hüdai Pakel, 'Biz bu seçim sürecinden sonra hep birlikte neler yapabileceğimizi ortaya koymak için birlikte mücadele edeceğiz' dedi.
Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanı Hüdai Pakel, "Değerli Eğitim çalışanları, sevgili basın sizleri öncelikler sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bilindiği üzere Türk Eğitim-Sen'in 7'inci Olağan Genel Kurulunu 13 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirdik. Bu süreç içerisinde özellikle bütün eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, arkadaşlarımızın bu konuda ki teveccühlerinden dolayı da çok teşekkür ediyorum" dedi.
' Var Gücümüzle Çalışmak İçin Aday Olduk'
Açıklamalarına devam eden Pakel, "Bizler bu sendikamızın bir nebze olsun faaliyetlerini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışarak ortaya çıktık ve aynı şekilde de devam edeceğiz. Artık seçim süreci bitmiştir. Biz bu seçim sürecinin bize zaman kaybından başka bir şey olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bundan sonra hep birlikte diğer aday arkadaşlarımız, delegelerimiz, eğitim çalışanlarını, eğitim camiası içerinde bulunan bütün arkadaşlarımızla Türk Eğitim-Sen'in faaliyetlerinde neler yapabileceğimizi ortaya koymak için birlikte mücadele edeceğiz" dedi.
'Diğer Aday Arkadaşlarımıza da Katkılarından Dolayı Teşekkür Ediyorum'
Seçim sürecinde güzel bir ortam yakaladıklarını belirten Pakel, diğer aday arkadaşlarıma teşekkür ediyorum çok güzel bir arkadaşlık seviyesinde seçim sürecimizi yürüttük dedi.
Konuşmasına devam eden Hüdai Pakel; "Bu duygular çerçevesinde bütün arkadaşlarıma tekrar bu seçim sürecinde güzel bir ortam sergilemekle ve sendikamıza sahip çıkmakla kendilerinin varlığını hissettirdikleri için tekrar teşekkür ediyorum. Bu sürecimizin bitimi itibariyle çalışmalarımız gerçekleşecektir. Diğer türlü de mazbatamızı aldık artık bu bizim yapacağımız işlerin devamı demektir. Ondan dolayı herkese teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum" dedi.
 

Anahtar Kelimeler : Birlikte Mücadele Edeceğiz,
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku