Güncel

Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor

Okunma: 759

12 Şubat 2021 16:21
-A

+A

      Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, daha modern bir Mucur için çalışmlarını aralıksız sürdürüyor. İlçede yapılan çalışmlaarı yakinen takip eden Başkan Yılmaz, ilçeyi daha estetik bir görünüme kavuşturmak amacı ile ekiplerin çalışmalara devam ettiğini belirtti.
Mucur İlçesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler,halkın yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda, çalışmalarına devam ediyor.
       Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra bulvar ve caddelerdeki refüjde çalışmaları gerçekleştirmeye devam ediyor. İlçenin belirli noktalarında gerçekleştirilen çalışmalarla kamuya açık alanlar daha estetik bir görünüme kavuşturulması sağlanıyor.Çalışmalar sırasında gerek halk sağlığı gerekse çevre düzenlemesi ön planla tutuluyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım, budama, çim biçme, yabani ot temizliği, park bakım ve revize çalışmalarını kontrollü olarak gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında, halkın ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
        Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, "Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, ilçemizde estetik çalışmalara imza atıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım, budama, çim biçme, yabani ot temizliği, park bakım ve revize çalışmalarını kontrollü olarak gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında, halkın ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor." ifadelerine yer verdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku