Güncel

Rasim Arazay'dan bir yenilik daha...

Rasim Arazay'dan bir yenilik daha...

Okunma: 429

5 Ağustos 2020 16:48
-A

+A

        Kırşehir Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay’dan  engelli vatandaşlara 30 adet tekerlekli sandalye dağıtımını gerçekleştirdi. Kırşehir Örcün İlkokulu’nda Özbağlı İş Adamı Yusuf Şen’in sponsorluğu dahilinde gerçekleşen programda tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahiplerine  teslim edildi. Kırşehir Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, katılımları ile onurlandıran, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Osman Demir, Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır, Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve basın mensuplarına teşekkürlerini bildirdi.
        Başkan Arazay yaptığı açıklamada, “Ben görevime başladığım ilk günde Özbağ halkına her türlü destek ve yardım içim söz vermiştim ve o gündür bugündür çalışmalarıma aralıksız devam ederken  halkımız için yapabildiğimiz  hizmetlerin her daim bir üstünü düşünerek devam ediyoruz. Rabbim bizlere güç ve kuvvet verdiği sürece maddi ve manevi olarak vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bizim bu çıktığımız yolda söz de değil özde davamız olan vatandaşın her sorun ve sıkıntıları ile bir olacağız Özbağ Belediyesi için ne gerekiyor ise elimi taşın altına koymaya hazırım ”dedi.
“HİZMET İÇİN  BURADAYIZ”
        Arazay, “Bizlerden desteğini esirgemeyen ve her daim yanımızda bulunan Yusuf Şen’e ve Atilla Ercan’a teşekkürlerimizi sunarım. Bizler Özbağ halkının yanında bulunup dertlerine deva olabiliyor isek ne mutlu bizlere. Özbağ  Kasabası için yurt içi ve yurt dışı bir çok vatandaşlarımız seferber oldu .İş adamı Yusuf Şen ,burada bizden olsun halkımızdan olsun hiçbir beklentisi olmadan yüreğini ortaya koyarak yaptığı her türlü yardımı Allah rızası için yapıyor.Biz ayırt etmeksizin herkesin yanın da olacağımızın sözünü verdik ve verdiğimiz sözü bir an olsun unutmadan görevimizin başında olup yalnız hizmet için  buradayız” dedi.
“AKPINAR VE KIRŞEHİR’DE DE GERÇEKLEŞMEYE DEVAM EDECEK”
        İş Adamı Yusuf Şen; ”Bizler Kırşehir ve Özbağ beldemiz için her şeyin en güzeli ve kalitesi ile ne yapabiliriz diye Özbağ Belediye Başkanı Sayın Rasim Arazay  Başkanımız ile birlikte istişare yaptık. Bu yıl pandemiden dolayı çirleme festivalini gerçekleştiremedik. Festivalimiz gerçekleşmiş olsa  idi Özbağ halkına yakışır bir şekilde özel sanatçılarımız ile birlikte coşkuyla kutlama planımızı yapamadık, Allah’ın izni ile gerçekleştiremediğimiz planımızı seneye daha güzeli ile halkımızın karşısına çıkacağız.
Bugün burada memleketimizde bulunarak engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Burada  özelikle şunu belirtmek isterim ki, tekerlekli sandalyelerin fikri ve temininde bana yardımcı olan ortağım Atilla Ercan’a, ulaşımında gümrüklemede   yardımcı olan Şeref Tıra teşekkür ederim” dedi.
Desteğimiz bitmedi bitmeyecek diyen Şen, önümüzdeki günlerde engelli vatandaşlarımız için akülü araç teslimimizde olacaktır. Tekerlekli sandalye  ihtiyaç sahiplerine ulaşımı Kırşehir’de bitmedi ve önümüzdeki günlerde Akpınar ve Kırşehir’de de gerçekleşmeye devam edecek .
ÖZBAĞ İÇİN VARIZ...
      Şen, ”Biz Özbağ için varız ve bu süreç sonrasında bu belde için ne gerekiyor ise biz varız sözünü sayın Rasim Arazay’a ilettik. Bizler vatandaşlarımız için bir nebze olsun yardımcı olabiliyor isek ne mutlu bize. Benim Özbağ’da bir dikili taşım dahi yoktur, gayemiz Özbağ halkının gönlünde bir yer tutalım ve onların yarasına merhem olalım en büyük mutluluğumuz budur. Aslen Özbağlıyım  ve burası benim memleketim, memleketim için bir şey yapılacak ise ve bu durumda benimde elimden gelen bir şey ise her daim yüreğim ve gücüm ile burada olacağımın sözünü veriyorum. Bu desteğimiz sadece Özbağ için değil memleketimiz her köşesi için geçerlidir. Yüzlerde bir mutluluk bırakabiliyor isek bu bizim en büyük kıvanç duygumuzdur” dedi.
       Memleket Gazetesi Koordinatörü Zeliha Karayel vatandaşlar ile yaptığı röportajda, Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay’ın göreve geldiği  günden bu yana bir an olsun kendilerini yalnız bırakmadığını  her koşulda destekçileri olduğunu kıdem gözetmeksizin her kesime sahip çıktığını ve bu sebep ile  teşekkürlerini bildirdi.
      Vatandaş , “Özbağlı İş Adamı Yusuf Şen’e yurt dışında bulunmasına rağmen bir an olsun memleketini ve insanını unutmayıp gerek sponsorluğu ile gerekse yatırımları ile  bizlere desteklerini esirgemiyorlar ve böyle bir evladı yetişen anne ve babasından Allah razı olsun” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku