Güncel

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A DİZ ÇÖKERTMEYE ÇALIŞANLAR 24 HAZİRAN’DA HÜSRANA UĞRAYACAKLAR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A DİZ ÇÖKERTMEYE ÇALIŞANLAR 24 HAZİRAN’DA HÜSRANA UĞRAYACAKLAR

20 Haziran 2018 07:44
-A

+A


                Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 24 Haziran genel seçimleri için yoğun bir çalışma yürüterek Pazar Esnafı ile bir araya geldi.
Başkan Bahçeci Pazarcı esnafı olarak her yere gidip geliyorsunuz. İnsanlarla hem hal ediyorsunuz. Türkiye ile gelişmeleri çok yakından takip ediyorsunuz. Türkiye’ de neler yaşandığını sizlerden daha iyi bilen olmaz. 24 Haziranda sandığa daha güçlü bir şekilde sahip çıkacağınızı düşünüyoruz.
24 Haziran’da o kadar önemli bir seçim için sandık başına gidiyoruz ki, hem Kırşehir’imiz için, hem Türkiye için son derece kritik bir seçimin arifesindeyiz. İnşallah 24 Haziran avucunu ovuşturup Türkiye’nin ayağı bir tökezlese, Recep Tayyip Erdoğan ayağı tökezlese de bu ülkenin başına çöksek diyenlerin hüsrana uğradığı bir tarih olacak, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Dokuz yıldır sizlere Belediye Başkanı olarak hizmet ediyorum diyen Başkan Bahçeci  Ben çocukluğumdan beri Pazar yerine gider gelirim. Kırşehir’in 2009 yılındaki halini hepimiz çok iyi biliyoruz. Pazar yerimizin hali içler acısıydı. Yollarımız, sokaklarımız, doğrusu dürüst parkımız yoktu. Kervansaray dağına çöp atıyorduk. Rüzgâr estiği zaman tüm şehir toz oluyordu. Yangın çıktığında isi, pisi şehrimize geliyordu. Kılıçözü deresine bütün şehrin kanalizasyonu akıyordu. Sokak hayvanlarından şehirde adım atacak yer yoktu. Kırşehir umudur kalmamış bir şehirdi. Ankara-Kayseri yolunda pislikten geçilmezdi. Oradan geçenler bu ne biçim şehir derlerdi. Bugün elhamdülillah Pazar yerimizle, terminalimizle, yollarımızla, kent meydanıyla, ahi evran külliyesi ile Kırşehir baştan aşağı tekrar inşa edildi.
Başkan Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür Merkezi binasını on yıl önce böyle bir bina hayal edebilir miydik? Ama bu kardeşiniz ve ekibi bu işi gerçekleştirdi. Bu işleri Recep Tayyip Erdoğan arkamızda olmasaydı biz bu işleri yapamazdık. Güçlü bir Ak Parti hükümeti bizim arkamızda olmasaydı bu işleri hayata geçiremezdik.
Her iki adayında pırıl pırıl kardeşleri olduğunu ifade eden Bakan Bahçeci şunları söyledi. Biri Kırşehir’i çok iyi biliyor, diğeri ise Ankara’yı çok iyi biliyor. İkisi de omuz omuza versinler , bizide yanlarına alsınlar Kırşehir’e daha çok hizmet edelim. Bunu hepimiz için istiyoruz. Kırşehir’in geleceği için istiyoruz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku