Güncel

Rektör Karakaya'dan hoş geldin mesajı...

Rektör Karakaya'dan hoş geldin mesajı...

Okunma: 550

27 Ağustos 2020 15:43
-A

+A

           Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatımızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğimizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır. Bu kapsamda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi değerlerine bağlı, omurgası sağlam, analitik düşünen, dünyaya açık, sosyal iletişim becerileri yüksek, başka disiplinlere açık, değişime ayak uydurabilecek, liderlik kabiliyetleri güçlenmiş nitelikli mezunlar yetiştirmeyi hedeflemiştir. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi bu yıl da üniversiteyi kazanan öğrencilerinin yanında olacak.
          Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri  için ‘hoş geldin’ mesajı yayımladı. Rektör Karakaya mesajında, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ailesine katılan ve üniversiteli olma heyecanını yaşayan tüm öğrencileri tercihlerinden dolayı tebrik etti. Rektör Karakaya mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “ Sevgili öğrencilerimiz; tarih, kültür ve sanat birikiminden ilham alarak geleceğe yön veren, insan odaklı, girişimci, yenilikçi, üretken, bilime katkı sunan, işbirliğine açık, kaliteli eğitim hizmeti ile tercih edilen, ulusal ve uluslararası düzeyde referans alınan ve mensubu olmaktan gurur duyulan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine hoş geldiniz.
          Hep birlikte mutlu bir eğitim öğretim hayatı geçireceğiniz bu yeni eviniz, ikinci ailenizde, sizlere sağlık, huzur ve başarı dolu yıllar diliyorum."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku