Güncel

Rektör Karakaya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı Ziyaret Etti

Rektör Karakaya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı Ziyaret Etti

18 Nisan 2019 07:25
-A

+A


TÜBİTAK Bilim Söyleşileri konulu konferans için Malatya’da bulunan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Malatya ziyaretleri kapsamında İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı ziyaret etti. 15 Nisan 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
İnönü Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini anlatan Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak kendilerinin de ilinin ve bölgesinin kalkınmasına katkı sağlayan projeler ürettiklerini ve bu projeleri de hayata geçirmeye başladıklarını anlattı. Üniversiteler arasında ikili iş birliklerinin de kendileri için önemli olduğunu belirten Rektör Karakaya, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Rektör Karakaya günün anısına Rektör Kızılay’a hediye verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku