Güncel

REKTÖR KARAKAYA KIRŞEHİR ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

REKTÖR KARAKAYA KIRŞEHİR ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

4 Ekim 2018 07:58
-A

+A

Göreve geldiği günden bu yana şehir ile bütünleşik bir yapıya özen gösteren Üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence’yi ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette şehrimizin, üniversitenin ve bölgenin genel durumu görüşüldü.
Spora ve sporcuya önem veren Rektör Karakaya aynı zamanda Süper Lig’de mücadele eden Hentbol Takımı ile ilgili olarak Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence’yi bilgilendirdi. Takımın başarılarını yakından takip ettiğini dile getiren Erence, takımıza destek vereceğini sözlerine ekledi.
Ahi Evran Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Takımına verecekleri desteklerden dolayı Yavuz Erence’ye teşekkür eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, takımımızın şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını sözlerine ekledi. Günün anısına takımın forma ve flamasını Erence’ye hediye eden Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapılacak ikili iş birliklerine hazır olduklarını kaydetti. Gençlerin, eğitimin ve sportif faaliyetlerin her zaman desteklenmesi gerektiğini belirten Erence, hediye ve ziyaretlerinden dolayı Rektör Karakaya’ya teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku