Güncel

Sağlık-Sen'den Vali Akın'a ziyaret

Sağlık-Sen'den Vali Akın'a ziyaret

Okunma: 185

30 Eylül 2020 15:42
-A

+A

       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyeleri, Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ı makamında ziyaret etti.
Başkan Yücesan, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, sağlıkta her alanda ciddi bir dönüşüm yaşandığını, vatandaşlar için çok ciddi kazanımların sağlandığını, ancak bu dönüşümün baş mimarı olan çalışanların mağdur olduğunu belirtti.
      Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Kendilerine Koronavirüsle mücadele’de Sağlık Çalışanlarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretin anısına Sağlık-Sen Genel Merkezi adına “Yükünüz Yükümüzdür, Sizler Umudun Adısınız” yazılı plaket hediye ettiler.
      Sendika hakkında Vali Akın'a bilgiler veren Başkan Yücesan, Tüm alanlarda olduğu gibi özellikle sağlıkta da gerçek anlamda bir başarının yakalanması için sağlıkta dönüşüm programının baş aktörü olan sağlık çalışanlarının unutulmaması lazım. Çalışanların yerelde bir takım sorunları var. Bu sorunların çözümü için Vali Akın'a destek beklediklerini belirtti.
       Vali İbrahim Akın ise kendilerine iletilen sorunların çözüme kavuşması için gerekenin yapılacağını ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku