Güncel

Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'tan, ilimizde bir dizi ziyaret...

Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'tan, ilimizde bir dizi ziyaret...

Okunma: 668

17 Kasım 2020 17:22
-A

+A

SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI SEMİH DURMUŞ, İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ ZİYARET ETTİ
         Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih DURMUŞ Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz ASLAN ile birlikte Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları adına İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali BULUT’u ziyaret ettiler.
Ziyarete Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Başkan Yardımcısı Ertan YILDIZ, Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Fatih Mehmet YAVUZ, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir TURPÇU’da katıldı.
        Sağlık-Sen Genel Başkan Semih Durmuş, ilimizde büyük bir özveri ile çalışılan sağlık öalışanalrını ve İl Müdürlüğünün çalışmalarını takdirle karşıladıklarını dile getirerek İl Sağlık Müdürü Bulut'a, özellikle pandemi süresince Covid-19 ile mücadele kapsamında hizmet alanlarına yönelik yapılan çalışma ve fedakârlıktan dolayı teşekkürlerini iletti.
İl Sağlık Müdürü Bulut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sağlık-Sen Genel Başkan Semih Durmuş'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eti.
          Öte yandan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih DURMUŞ Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz ASLAN, Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN, Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Mehmet YAVUZ ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkay TEKİN, Alper UZUN, Recep Kadir TURPÇU, Menderes GÖNÇ ve Erdal SEVİMLİ ile birlikte Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya ŞAHİN’i, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Deniz TORUN’u, Hastane Acil Servisi’ni ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu ziyaret ederek, Sağlık Çalışanları ile hasbihal ettiler.
          Ziyaretin sonunda Şube Başkanı Yasin YÜCESAN, Genel Başkan Semih DURMUŞ’a ziyaretin anısına Neşet Ertaş tablosu hediye etti.
SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI SEMİH DURMUŞ, AİLE, ÇALIŞMA ve SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
         Sağlık-Sen Genel Başkan Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Mehmet Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu ile birlikte İl Müdürü Ramazan Baykara'yı makamında ziyaret etti.
         Ziyaret esnasından Genel Başkan Semih Durmuş tüm Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarınızda büyük bir özveri ile çalışılmasını takdirle karşıladıklarını dile getirdi. Özellikle pandemi süresince Covid-19 ile mücadele kapsamında hizmet alanlarımıza yönelik yapılan çalışma ve fedakârlıktan dolayı teşekkürlerini iletti.
Ziyaret esnasında İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarımızda çalışan personellerin dilek ve taleplerini sayın genel başkana iletme fırsatımız olurken, değinilen konular ile ilgileneceklerini beyan etmişlerdir.
          Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları adına sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette İl Müdürü Ramazan Baykara ziyaretin anısına  Semih Durmuş'a ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek bir plaket takdim etti.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku