Güncel

SAĞLIK SEN KIRŞEHİR ŞUBESİ TARAFINDAN KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ

SAĞLIK SEN KIRŞEHİR ŞUBESİ TARAFINDAN KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ

12 Şubat 2019 07:25
-A

+A


Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı tarafından delegeleri, işyeri temsilcilerimiz ve idarecilerimizin katıldığı birlik, beraberlik ve tanışma kahvaltısı düzenlendi. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ'NİN de katılımlarıyla gerçekleşen etkinlikte açılış konuşmasını yapan Sağlık-Sen Kırşehir şube başkanı Cuma KÖYSÜREN konuşmasında; sağlık çalışanlarımızın amacının vatandaşa kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak olduğunu; sendikamızın
amacının ise çalışanlarımızın haklarının korunması noktasında çözüm üretmek olduğunu, hep birlikte güzel işlere imza atacaklarını ve her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini dile getirdi.
Cuma KÖYSÜREN ayrıca sağlık camiası olarak Kırşehir de şehrimiz adına yapılacak tüm güzel işlerde üzerimize düşen konularda gereken özverinin gösterileceğini ve her zaman birlik ve beraberlik içerisinde istişareye dayalı çalışılacağını belirterek, programa yoğun bir katılım gerçekleştiren sendika üyelerine teşekkür etti.
Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ ise yaptığı konuşmasında; görev yaptığı yaklaşık 10 yıllık süre içinde şehrimiz adına yaptığı güzel hizmetlerine ve yeni dönemde hayata geçirilecek vizyon projelerine değindi. Kırşehir Belediye Başkanı Sağlık camiasının zor ve kutsal bir görevi ifa ettiğini belirterek; sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve bu güzel davetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku