Güncel

ŞAHİNOĞLU; "BİZİM YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR"

ŞAHİNOĞLU; "BİZİM YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR"

Okunma: 522

14 Ekim 2021 16:08
-A

+A

Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, Gazetelerimiz İmtiyaz sahibi Murat Sürmeli'ye ziyarette bulundu.

Ziyaretinde açıklamalarda bulunan Başkan Şahinoğlu, Odamızda seçim yaklaşıyor ve yeniden esnafımıza hizmet etmek için adaylığımı koydum dedi.
Kırşehir esnafına en iyi şekilde hizmet ettiklerini ve ellerinden geldiği kadarıyla onları memnun etmeye çalıştıklarını belirten Şahinoğlu, Esnafımız bizi yeniden seçmesi takdirde çizgimizi bozmadan daha da çok çalışarak hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.
Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetemize açıklamada bulunan Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu;
"Bilindiği üzere Odamızın seçimleri yaklaşıyor bizim yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Biz seçim vaadinde söz verdiğimiz gibi Ziraat Bankası ATM'sini ve PTT Bankamatiğini sanayi esnafımıza kazandırdık, sanayi giriş levhamız rüzgar dolayı yıkıldı biz bunu esnaftan para toplamadan yapacağımıza dair söz verdik ve Özbağ'lı İş Adamı Hamit Yiğit Beyefendi'nin yardımlarıyla Kılıçözü sanayi sitesi levhasını yenildik. 350 tane esnafımıza mesleki yeterlilik belgesi verdik.Odamıza kayıtlı tüm esnafımıza Doğal gaz tamiri için arayanlara karşı dikkatli olması yönünde uyarılarda ve basın açıklamasında bulunduk.  Demir doğramacı esnafımıza kaynakçı olarak mesleki yeterlilik belgesi verdik. 39 tane esnafımıza, 32 yılı doldurdukları için üstün hizmet belgesi takdim ettik.Sanayi sitemizde bazı yollar çok bozuktu onları yaptırdık. Akabinde kaportacı, boyacı esnaflarımız eksperler yönünde sıkıntı çekiyordu ununla ilgili Neşet Ertaş Kültür Merkezinde 60 tane esnafımıza eksperler genel müdürünü çağırarak seminer verdik. Elimizden geldiğince esnafımız için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku