Güncel

Şahinoğlu Güçlü Kadrosuyla Yeniden Aday

Şahinoğlu Güçlü Kadrosuyla Yeniden Aday

Okunma: 458

13 Ocak 2022 17:10
-A

+A

Kırşehir Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı’nın 15 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek seçimlerinde ilk adaylık açıklaması Abdurrahman Şahinoğlu ve yönetiminden geldi. Başkan Adayı Şahinoğlu, Gazetemize projelerini anlattı.

Kırşehir’de Küçük Sanayi Sitesinde düzenlenen basın toplantısına yerel ve ulusal gazetelerin ve medya organlarının temsilcileri katıldı. Projelerin konuşulduğu toplantıda Başkan Adayı Abdurrahman Şahinoğlu seçimi kazanmaları ile birlikte, hem sanayi ustalarının gelişen teknolojiye ayak uydurmalarına yönelik eğitimler vereceklerini, hem de çırak sıkıntısını ortadan kaldıracak projeleri hayata geçireceklerini söyledi.
AYAĞI YERE BASAN PROJELERİMİZ VAR
Başkan Adayı Abdurrahman Şahinoğlu yaptığı konuşmada: “Madeni Sanatkarlar Odası yönetim kuruluna adaylığımızı açıkladığımız bugünde bizi yalnız bırakmadığınız için size teşekkür ediyorum. Buraya bizim çıkış amacımız artık ben değil biz demek içindir. Ben değil biz deme sebebimiz istişareye dayalı bir yönetim anlayışına sahip olmamız. Buradaki bizim amacımız sanayi esnafını tekrar eski günlerine geri döndürmek. Yani birlik, beraberliği, bu kutuplaşmayı bırakıp artık bir arada olmalarını sağlamak. Bu görev bize verilirse çok güzel projelerimiz var. Ayağı yere basan projeler bunlar.”
SANAYİ ESNAFI DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE ADIM UYDURACAK
“Sanayi esnafını da sürekli onları diri tutmak için bazı projelerimiz olacak. Sanayide çalışma şartları çok zor. Yani ağır iş şartları var. Bu ağır işlerin yanı sıra gelişen teknolojiyle birlikte artık yeni uzmanlık alanları da doğuyor. İşte bu esnafımızı da rekabetin içerisinde tutabilmek, piyasanın dışında kalmamasını sağlamak için çalışmalarımız olacak. Bu çalışma sanayi esnafımızın da artık kendini özel hissetmesini sağlayacak. Kırşehir'den bu küçülmeden dolayı çok giden esnafımız var. Onları burada tutmamız gerekiyor.”
GELECEĞİ TESİS EDECEĞİZ
“Biz her zaman şunu söylüyoruz. Biz gelecek miyiz? Hayır! Biz gelecek değiliz. Biz geleceğe tesis edeceğiz. Hem geleceğe dair, hem ustalara dair birçok şeyi başaracağımıza inanıyoruz. Oda üyelerinin desteklerini bekliyoruz. Tüm arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ediyor, kararımızın, üyelerimize, sanayi esnafımıza, şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz” dedi.
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku