Güncel

SALCANO BİSİKLETLERİ , BELEDİYE İŞBİRLİĞİ ÖĞRETMENLERİMİZE İNDİRİM GETİRDİ…

SALCANO BİSİKLETLERİ , BELEDİYE İŞBİRLİĞİ ÖĞRETMENLERİMİZE İNDİRİM GETİRDİ…

21 Kasım 2018 07:13
-A

+A

  Ülkemizde her yıl kutlanan ve önemli günlerden biri olan 24 Kasım öğretmenler günü için geri sayım başladı. Bu sene hafta sonuna denk gelen öğretmenler günü için Kırşehir Belediyesi ve Salcano Bisiklet arasında yapılan görüşmeler sonucunda 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere % 10 indirim,kredi kartına da 9 taksitli kampanya yapılacak. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Salcona Bisiklet ve Kırşehir Belediyesi arasında öğretmenlerimize % 10 indirimli ve 9 taksitle bisiklet satışı için bir görüşme yaptık.Bilindiği üzere Salcano yerli bir marka. Yönetim Kurulu üyesi Bayram Akgül Bey sağ olsunlar bizi kırmadılar Kırşehir’e kadar geldiler.Bisiklet almak isteyen öğretmenlerimize bir katkıda bulunmak, hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak, hem de bisiklet kullanımını özendirmek istedik. Öğretmenlerimiz Kırşehir merkezde bulunan Salcano bayiinden bisikletlerini indirimli ve taksitli alabilirler. Öğretmenlerimiz çok kutlu bir vazife yapıyor. Onların yetiştirdiği çocuklarımızdan belediye başkanları, kaymakamları, öğretmenleri, idarecileri olacak. Ülkemizi muasır medeniyet seviyesine yükseltecek. Biz eğitme büyük önem veriyoruz”
Belediye olarak eğitime ayrı bir önem verdiklerini ve eğitim yatırımlarını çok önemsediklerinin altını da çizen Başkan Bahçeci, “Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almaları noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yetiştirdiği genç nesiller ile geleceğe ışık tutan öğretmenlerimize katkı bulunarak bu kampanya da bize yardımcı olan Salcano Bisiklet ‘in Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül beye çok teşekkür ediyorum”
Başkan Bahçeci, Bisiklet sürmesini bilmeyenler için Belediye Aile Yaşam merkezinde bisiklet kurslarımız başladığını ve her cumartesi saat:16.00’da bisiklet hocaları nezaretinde kurs alınabileceğini sözlerine ekledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku