Güncel

ŞAMPİYON SPORCULARDAN VALİ İBRAHİM AKIN’A ZİYARET

ŞAMPİYON SPORCULARDAN VALİ İBRAHİM AKIN’A  ZİYARET

14 Mart 2020 11:10
-A

+A


Çeşitli spor dallarında 2020 yılında gerçekleştirilen müsabakalarda dereceye giren sporcular, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, sporcu gençlerin düzenlenen müsabakalarda başarı elde etmelerinin tüm Kırşehir’i mutlu ettiğini söyledi.
Spor yapan gençlerin kötü alışkanlardan uzak kaldığını, aynı zamanda sporcu gençlerin derslerinde de başarılı olduklarını belirten Vali İbrahim Akın, “İlimiz, spor müsabakalarında başarılı sonuçlar elde etmektedir. Gençlerimiz azimli ve düzenli çalışma ile bu başarılarını daha da arttıracaklardır. Müsabaka için gidilen yarışmalarda sporcularımızın ilimizi temsil ettiklerinin bilinci ile hareket ettiklerine ve centilmence yarıştıklarına inanıyorum.   Bu başarıların arkasında olan antrenörlerimizi de tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Çalışmalara azimle devam ederek, sadece ülkemizde değil uluslararası düzeydeki yarışlarda da bayrağımızı göndere çektirip ülkemizi başarıyla temsil edeceğinize yürekten inanıyoruz.” dedi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin başkanlığında gerçekleşen ziyarete Atletizm dalında Okul Sporları Gençler Türkiye 1.’si Urkuş Işık, yine atletizm dalında U14 Türkiye 1.’si Muhammet Enes Kılıç, Boks dalında Üst Minik Bayanlar Türkiye 2.’si Yonca Gül Yılmaz, Kick Boks Gençler Türkiye 2.’leri Sefa Köksal ve Veysel Bahçıvan, Judo Ümitler Türkiye 1.’si Elif Dursun ve 2.’si Feyza Erdem ile Tekvando Gençler Türkiye 2.’si Ramazan Altıntaş ile antrenörleri katıldı. Ziyaret, Vali Akın, sportif faaliyetler hakkında bilgiler alması ile sona erdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku