Güncel

SANAYİ ESNAFI DA “TAMAM” DEDİ

SANAYİ ESNAFI DA “TAMAM” DEDİ

13 Haziran 2018 07:30
-A

+A

  Her gittiği yerde büyük bir sevgi ile karşılan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan,Bugünkü Sanayi Esnafı Ziyaretinden de tam destek aldı. Gece Gündüz dinlenmeden çalışmalarını Tüm hızıyla sürdüren 27. Dönem Milletvekili Adayı İlhan, Sanayi Bölgesinde bulunan tüm Esnaf ve Emekçi çalışanlar ile bir araya geldi. Her gittiği ziyarette yüzlerin ve gözlerin gülümsemesi gözlerden kaçmazken birçokSanayi Esnafı oyumuz size, merak etmeyin, sonuna kadar biz sizin arkanızdayız diyerek Sanayi Esnafından tam destek aldı.
SANAYİ ESNAFINDAN DESTEK YAĞDI
Esnafların büyük bir çoğunluğu tarafından desteklerin verildiği İlhan’a, herkes sevgi dolu gözler ile bakarken tüm esnaf perişanlığını da dile getirerek, biz sizi seçeceğiz ama lütfen şu sorunlarımıza siz çözüm getirin, bu konuda sadece sizden umutluyuz diyerek taleplerini ve dileklerini dile getirdiler. 
ESNAF VE VATANDAŞ, CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI İLHAN’DAN UMUTLU
İlhan’a sarılmalara doymayan Esnaf ve Vatandaşlar şöyle konuştular, “Biz sizi çok iyi tanıyoruz. Kırşehir’de oyumuz kesinlikle size. Normalde başka partiye veriyordum ama bu yıl sizden başkasına verecek oyumuz yok bizim. Esnaf yıllardır perişan edildi. Alt Yapı Üst yapı dediler. Esnaf ve vatandaşları mağdur ettiler. Ekonomi berbat, Dolar ve Euro derseniz ateşi düşmüyor. Mazot aldı başını gitti. Bizim artık İktidara verecek tek bir oyumuz bile yok”
“CUMHURİYET HALK PARTİSİ BU GİDİŞATA DUR DİYECEK”
“Cumhuriyet Halk Partisinin çıkarmış olduğu Milletvekili Adayı ve Cumhurbaşkanı Adayı bizim bu sorunlarımıza çözüm getireceği yönünde hiçbir tereddüdümüz yok. Artık gerçekten “TAMAM”. Cumhuriyet Halk Partisi bu gidişata bir dur diyecek” diyerek desteklerini dile getirdiler.
İLHAN, ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞININ SÖZÜNÜ VERDİ
Vatandaşların sorunlarına oldukça hâkim olan ve görev yaptığı 20 yıl süre boyunca tek bir kimseyi bile incitmeyen ve herkes tarafından sevilen 27. Dönem Milletvekili Adayı İlhan ise, vatandaşların sorunlarının tümüne hâkim olduğunu, bu sorunların tamamına da elini taşın altına koyarak sorunlara çözüm getireceğinin sözünü verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku