Güncel

Seçen'den Musan Tarıma Ziyaret

Seçen'den Musan Tarıma Ziyaret

Okunma: 482

9 Aralık 2021 17:25
-A

+A

Kırşehir genelinde Kırsal Kalkınma Yatırımları devam ediyor. Bu yatırımlar doğrultusunda faaliyete geçmeye başlayan tesislerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu kapsamda organize sanayi bölgesinde faaliyete geçen Musan Tarıma ait işletmeyi Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Duran Seçen ziyaret etti.

Musan Tarım'ı ziyaret eden İl Müdürü Duran Seçen açıklamalarda bulundu. Hem ülkemiz hem de ilimiz için çok faydalı bir yatırım olduğunu belirten Seçen açıklamalarına devam etti.
İl Müdürü Duran Seçen yaptığı açıklamada "Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme programı 14. Etap kapsamında, ilimizde projesi onaylanarak %50 hibe desteği almaya hak kazanan Musan Tarım ve Hayvancılık İnş. Taş. Tic. Ltd. Şti'ne bu güzel tesis hayırlı olsun. Hem ülkemiz hem de ilimiz için oldukça faydalı bir yatırım. Organize sanayi bölgesinde yapımını tamamlanan bakliyat eleme ve paketleme tesisi, müdürlüğümüz proje yürütme birimi teknik elemanları tarafından kontrolleri yapılarak onay verilmiştir, proje ile 13 kişiye istihdam sağlanması planlanmaktadır. Biz her daim üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku