Güncel

Seher Ünsal Kırşehir Esnafını Yalnız Bırakmıyor

Seher Ünsal Kırşehir Esnafını Yalnız Bırakmıyor

Okunma: 278

26 Ağustos 2021 16:31
-A

+A

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı sayın Seher ÜNSAL,  her zaman olduğu gibi çarşı / pazar esnaf ziyareti yapmaya devam ediyor.  Terme Caddesinde halkın nabzını yoklayan Seher ÜNSAL, çarşı esnafın sorunlarını dinleyip not alıyor.
Seher Ünsal esnaf ziyaretinde onları yalnız bırakmamak lazım esnaf bizim her şeyimiz.
Göreve geldiğimiz zaman söyledik koltuğa yapışıp kalmayacağız diye sözümüzde duruyoruz dedi
Seher Ünsal;  HALEP ORDA İSE ARŞIN BURDA, Kırşehir'i Hem belediye de, hem de Vekillikte Akgünlere döndüreceğiz. Durmak yok yola devam dedi.
Bir çok esnafın Seher Ünsal'ın ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklama; Helal olsun bu başkana diyen Kırşehir esnafı Seher Ünsal'dan son derece memnun olduklarını ve onu böyle sahalarda gördüklerinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.
Kırşehir Esnafı;
– Efendim, Ocak ayında resmen göreve başlayan il başkanı SEHER ÜNSAL hanımefendiyi illaki merak ettik.  Gel gör ki hepimizi şaşırttı. Resmen içimizden biri.
- Samimi, güler yüzlü, tatlı dilli ve özellikle sorunlarımızı pür dikkat dinlemesi kısa zamanda sevdirdi kendini.  Her şeyin farkında. Reçetesi el-cevap hazır. Bu bizi pek tabii umutlandırdı.  Kurumlara ivedilikle el atıp Müdürleri yenilemesi hizmette heyecan, farkındalık ve kalite getirdi. Bizleri vatandaşı dinlerken pür dikkat dinlemesi, ciddiye alması, cep telefonuna bakmaması nadir görülen bir durumdur. Hoşnut olduk valla. Bu hanımefendi yorulmuyor mu yahu? “Aşk ile çalışan yorulmaz” diyor ya ta kendisi valla.
-112 Acil’ in oraya EK HASTANE yapılsa daha yerinde olurdu? Buna bir el atsa? Tabiat Parkı ne olacak? Buna bir çözüm yolu bulsa? Cumhurbaşkanı ERDOĞAN Eylül ayında gerçekten gelecek mi? 5 yıldır her Ahilik Kutlamasında geliyor dedi yerel basın gelmedi. Seher başkan bizzat kendisi açıklama bekliyoruz.  Seher ablayı ezberledik. Alıştık ona.
-Helal olsun valla. Seher rüzgarı gibi latif. Her hafta gerek çarşıda gerek sosyal medyada görüyoruz faaliyetlerini. Çok sabırlı görüyorum. Ağır otur, Battal kalk derler ya aynen öyle. Birde unutmuyor bizleri. İkinci ziyaretinde hemen hatırlıyor. Ben böyle bir başkan görmedim.
-Yapıcı. İstikrarlı. Ancak Parti teşkilatında uyum, ahenk sanki oluşmadı. Paldır küldür hızlıca kurulduğundan olsa gerek diye düşünüyoruz.  Bu hususu Seher başkan ve yakın ekibi kapatıyor. Merkez İlçe Başkanı Ali DEMİR bey de sahalarda görüyoruz. İyi ikili oluştular. Ali Başkan kurt siyasetçi. Seher başkana güç katar. 
-4D'li İşçi ye, Memura iyi zam verildi. Seneye erken seçim mi var? Piyasa canlandı.
Su testisi su yolunda kırılır. Dikkatimi çeken şu. Çat kapı her dükkana giriyor. Ağabey önceden hep belirlenmiş dükkanlara giderlerdi siyasiler. Bu kadın Cesur yürek valla. Helal olsun bu başkana diyen Kırşehir esnafı Seher Ünsal'dan son derece memnun olduklarını ve onu böyle sahalarda gördüklerinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku