Güncel

SERİK BELEDİYESPOR ŞİDDETİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİ

SERİK BELEDİYESPOR ŞİDDETİ  ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİ

Okunma: 1143

31 Aralık 2020 12:02
-A

+A

MİSLİ.COM 2. Lig Kırmızı Grup maçında Serik Belediyespor konuk ettiği Kırşehir Belediyerspor'u 2-1 yendi, maç sonunda iki takım futbolcuları arasında ve tribünde gerginlik yaşandı.
Serik Belediyespor futbolcuların ilk başta sert oyun sergilemesi ve ardından küfür ve hakaretlerle devam etti. Kırşehir Belediyespor’un  futbolcuların soyunma odasında iken yaşanan gerginliği devam ettirip şiddete maruz kaldı. Bu durum karşısında kendini savunan Yeşil Beyaz  takımlı futbolcular 2-1 mağlubiyet ile maç sonlandırıldı. 10 dakika uzatma oynanan maçta 90+9 da rakip futbolcu kırmızı kartla oyundan atıldı.
Kırşehirspor futbolcularına saldırdılar
Saha görevlisinin soda şişe kırarak Kırşehir Belediyespor kalecisini yaralayıp plastik sandalyeleri kırarak futbolcularımıza saldırmaları futbol camiasında kınama ve eleştirilere neden oldu.
Serik Belediyespor şiddeti alışkanlık haline geldi
Daha önce ki bir çok takım ile aynı sorunları yaşayan Serik Belediyespor aynı tavır ve üslup ile Kırşehirspor’a da yaparak kendi sahasında konuk takıma ne derece ev sahipliğini ve misafirperverlikleri olduğunu  bir kez daha göstermiş oldu.
Evinde misafir eden bir futbol takımı özünü ve aslını konuk olan takımına olan yaklaşımı ile belli eder.Bozkırın aslanları kendilerine yapılan hakaret ve tavırlarına tahammül edemediklerinden sebep ve kendilerini koruma iç güdüsü ile savunmaya geçtiler.
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK
Serik Belediyespor futbolcuları hakemin düdüğü ile maçın başlaması ile fırtına öncesi sessizlik yaşandı.Serik Belediyespor maç içerisinde Kırşehir Belediyespor futbolcularına sert ve şiddetli bir oyun sergilediler. Yetinmediler ellerine geçen her cisimle saha içerisindeki futbolculara saldırdılar  daha da yetmedi  Yeşil Beyazlı takımın  soyunma odasına girip şiddete baş vurarak şiddetin dozunu artırdılar.
“HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜLER”
Serik Belediyespor  hiçbir şekilde ev sahipliğini yapamadığı gibi futbolculara saldırmaları ve her türlü şiddete maruz kalan Yeşil Beyazlı takım Serik Belediyespor  kendilerini haklı çıkarma çabasına girip,  saldırıya kendileri uğramışçasına yorum ve paylaşım yapmaları suçluluk duygularını bastırmaya çalışmaları gözlerden kaçmadı.
SİZLER BOZKIRIN ASLANLARISINIZ
Kırşehir Belediyespor bir çok kez ev sahipliği yaptı ve kendine yakışır bir şekilde konuk takımlarını ağırladı. Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da yine ahilik diyarına yakışır bir şekilde  ev sahipliği yapacaktır. Çünkü burası Anadolu yurdu ve ahiliğin baş kenti olarak şehrimize yakışır bir şekilde Yeşil Beyaz futbolcuları ardına bakmadan yolunda yürüyecektir…
 
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku