Güncel

Sincan Kırşehirliler Derneğinden Oğuz Sulusaray'a ziyaret

Sincan Kırşehirliler Derneğinden  Oğuz Sulusaray'a ziyaret

5 Mart 2020 16:08
-A

+A

 
Etimesgut Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne ataması gerçekleşen Oğuz Sulusaray'ı aradan geçen zaman süreci içerisinde  sevenleri yalnız bırakmıyor. Bir çok görevde yer alan Sulusaray  almış olduğu görevleri başarı ile tamamlayarak Kırşehirlilerin de gönlünü fed etti. Etimesgut Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atanması ile birlikte Eğitim Merkezi (ETİSEM) Müdürlüğü ve Kent Konseyi Yönetim Genel Sekreterliği  görevinde de yer alması sevenlerinden büyük destek görüyor.
 Sincan Kırşehirliler Derneğinin yapmış olduğu açıklamada;”Sincan Kırşehirliler derneği yönetimi olarak Etimesgut Belediyesi Basın yayın müdürlüğüne atanan can kardeşimiz yakın dostumuz hemşerimiz Öz Kırşehir çocuğu Oğuz Sulusaray beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin ”dedi.
İŞTE OĞUZ SULUSARAY BAŞARISI
1978 yılında Kırşehir’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Kırşehir’de tamamladı. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı. 23. dönem TBMM parlamentosunda milletvekili danışmanlığı görevinde bulundu. İki dönem Kırşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı yaptı. Oğuz Sulusaray 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Bölgesi, 1'nci sıradan millet vekili adayı oldu.
Etimesgut Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atanmış bulunmaktadır. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku