Güncel

SIRA KIRŞEHİR VE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZDE

SIRA KIRŞEHİR VE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZDE

10 Nisan 2018 07:02
-A

+A


            Kırşehirli Hemşehrimiz Merhum Nebi Güdük adına İzmit Belediyesi ile Ensar Vakfı tarafından hizmete açılan "NEBİ GÜDÜK GENÇLİK MERKEZİ" Necmettin Bilal Erdoğan beyin, Milletvekilleri, Vali, Belediye Başkanları, STK Başkanları, Kırşehirli hemşerilerimizin ,hocamızın lise ve üniversite arkadaşları , Güdük ailesi ve İzmit halkının katılımıyla açıldı.
Yaşadığı Şehirde Ahde vefa gösterildi.
Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Gazeteci Yazar Ünal Kaya;"Sıra doğduğu topraklar olan KIRŞEHİR'de binlerce öğrenci yetiştirmiş ve şehrin abisine en layık olan Kırşehir merkezde
Yeni yapımı biten Lise caddesindeki Kırşehir halk kütüphanesine Nebi hocamızın isminin verilmesine vesile olmanız biz sevenlerini mutlu eder.
            Çünkü, Nebi hocamız kitabı çok seven tam bir kitap Kurdu ve iyi bir okuyucuydu . İzmit’te Nebi hocamızın adının yaşatılması için yapılan somut ahde vefaları Memleketimiz de de Nebi hocamızın adının "Kırşehir Nebi Güdük Halk kütüphanesi " olarak yaşatılması bizleri size minnettar kılar.
İnşallah memleketimiz de halk kütüphanesine Hocamızın isminin verildiği zaman Kırşehir’de daha anlamlı bir açılışla vesile olur .
Ayni duyarlılığı şehrimizi yönetenlerden bekliyoruz.Emekli olan Vali baba söz vermişti .Değerler bizim, sahip çıkıldıkça değerlenir.
Hayırlı olsun Allah emeği geçenlerden razı olsun.
Ayrıca bu eserin oluşumunda emeği gecen Başta Rahmetli Nebi hocamızın oğlu dava adamı Zafer güdük kardeşime , İzmit Belediye Başkanı  Dr. Nevzat Doğan bey İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç başkanımıza ve Ensar Vakfına teşekkür ederiz.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kırşehir değerine sahip çık !!!!"dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku