Güncel

Soğukta Bekleyen Öğrenciler için Durak İsteniyor

Soğukta Bekleyen Öğrenciler için Durak İsteniyor

Okunma: 550

22 Aralık 2021 16:45
-A

+A

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte otobüs duraklarının önemini ön plana çıkardı. Akpınar 2’nci etap TOKİ’de sabah erken saatlerde okul gitmek için dışarı çıkan öğrenciler soğukta yağmurlu ve karlı havalarda açıkta bekliyorlar.

Akpınar ilçesinde bulunan 2’ncietap TOKİ’de öğrencilerin soğukta yoğun yağış altında beklemesinden şikâyetçi olan veliler, "Çocuklarımız servis beklerken saatlerce ayakta ve yağış altında duruyor. Yağmur yağdığında altında bekleyeceğimiz bir durağımız yok. Buraya acilen bir durak yapılmasını bekliyoruz" dediler.
Bu konu hakkında Gazetemize açıklama yapan Site yönetimi, “Bu alanda otobüs bekleyenler yağmurlu ve soğuk havada mağdur oluyor. Bölgede ki binaların alt kısımlarına sığınarak otobüs bekleyen öğrenciler biran önce durak yapılmasını istiyor. Karda kışta çocuklarımız otobüsü beklerken bu kadar eziyet çekmemesi gerekir. Neden bu zamana kadar oraya bir durak yapma ihtiyacı duyulmamış açıkçası onu da anlamış değilim... Biz buradan Belediye Başkanımıza, İlçe yönetimimize sesleniyoruz sizden ricamız buraya bir an önce durak yapılmasını istiyoruz” dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku