Güncel

SÜNNET ŞÖLENİ 14 EKİM PAZAR GÜNÜ

SÜNNET ŞÖLENİ 14 EKİM PAZAR GÜNÜ

13 Ekim 2018 07:33
-A

+A

 

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 15.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek.
Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ‘Sünnet Şöleni’ bu yılda coşku dolu geçecek ve yapılacak etkinliklerle çocuklar gönüllerince ve doyasıya eğlenecek.
Kırşehir Belediyesi 10. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne tüm Kırşehirlileri davet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şu ana kadar yaklaşık 235 çocuğun müracaat ettiğini belirtti. Başkan Bahçeci konuşmasına sünnet şöleni ile ilgili şunları da ekledi; “Göreve başladığımız günden beri Sosyal Belediyeciliğin gerektirdiği konularda elimizden geldiğince siz değerli halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 15.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapacağımız Geleneksel 10. Sünnet Şölenimizde çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini ücretsiz olarak dağıttık. Çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlara destek vermek için, bütün hemşerilerimizi şölenimize davet ediyorum dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku