Güncel

Sürmeli'den, 1 Mayıs İşçi Bayramı mesajı...

Sürmeli'den, 1 Mayıs İşçi Bayramı mesajı...

2 Mayıs 2020 14:54
-A

+A

         Yeni Kırşehir Yeşilyurt ve Kırşehir Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı. "Her zaman ve her koşulda hayatın devamı için emek veren tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun." ifadelerinde bulunan Sürmeli mesajında şunları kaydetti:
"Tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan, işçi ve emekçi kardeşlerimizin demokratik ve barışçı yollarla hak arayışlarının simgesi olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, çalışanların sorunlarının dile getirilmesine ve çözüm yollarına ışık tutulmasına vesile olmasını temenni ediyorum.
          Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Sevgi, saygı ve bir olmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum”

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku