Güncel

Sürmeli'den, Müdür Erence'ye ziyaret

Sürmeli'den, Müdür Erence'ye ziyaret

Okunma: 506

24 Şubat 2021 15:44
-A

+A

       Gazetelerimiz İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence'ye Ziyarette Bulundu...
Açıklamalarda bulunan Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, 92 bin ton ile fabrikanın kurulduğu 2000 yılından beri en çok kristal şeker üretiminin gerçekleştirildiğini belirtti.
Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, 92 bin ton ile fabrikanın kurulduğu 2000 yılından beri en çok kristal şeker üretiminin gerçekleştirildiğini belirtti.
       Erence “Şuan ki çalışan işçi kadromuzda herkes memnun işveren olarak işçilerin memnuiyeti bizim için her zaman ön plandadır çünkü işçi mutlu olduğu zaman işe olan verimi daha fazla artar ve işini severek yapar bizde bunun gayreti içerisindeyiz” dedi.
Önce ki dönemde BİMER ve CİMER’e çok fazla derecede şikâyet edildiklerini belirten Erence “ Biz gelmeden önce fabrikamızı çok fazla sayıda BİMER ve CİMER’e şikâyet ediyorlardı. Biz buraya geldiğimizden beri işimizi en üst seviyede doğru bir şekilde yapmaya gayret göstererek bu şikâyetleri de bitirmiş olduk geçen sene bizi sadece 3 kez şikâyet etmişler bu da küçük ve 1 2 dokunuşla düzeltilecek şeyler” dedi.
       Erence, yaptığı açıklamada, 2020-2021 pancar işleme kampanyasının 25 Ocak'ta tamamlandığını ifade etti.Fabrikanın 2020 yılında Kırşehir merkez ile Mucur, Gülşehir ve Şereflikoçhisar ilçelerindeki 82 köyde 2 bin 173 çiftçi aracılığıyla 94 bin dekar arazide pancar ekimi yaptırdığını aktaran Erence, çiftçilere toplam 225 milyon lira ödeme yapılacağını bildirdi.Bu dönemde tesellümü yapılan brüt 675 bin ton pancar işlenerek 92 bin ton kristal şeker üretildiğini vurgulayan Erence, bu rakamın 2000 yılında kurulan Kırşehir Şeker Fabrikası'nın 21 yıldaki en yüksek üretimi olduğunu kaydetti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku