Güncel

Sürmeli'den Kurban Bayramı mesajı...

Sürmeli'den Kurban Bayramı mesajı...

Okunma: 561

29 Temmuz 2020 16:26
-A

+A

       Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Kurban Bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı. "Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle, sevdikleriyle huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum" ifadelerinde bulunan Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Sürmeli, mesajında şunları kaydetti:
        "Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz.
    Bayramlar, birliğimize ve bütünlüğümüze kast edenlere verilecek en güzel cevaplardır. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyoruz. Bu vesileyle müslüman alemi için en değerli anlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum’.
   

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku