Güncel

Sürmeli’den Yeni Yıl Mesajı

Sürmeli’den Yeni Yıl Mesajı

Okunma: 424

31 Aralık 2021 16:04
-A

+A

Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, yayınladığı yeni yıl mesajında 2022 yılının tüm Kırşehirlilere sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Yeni Yıl Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Yeni Yılın Hem Ülkemiz, Hem de Tüm Dünya İnsanları için Barışın, Sevginin ve Hoşgörünün Hâkim Olduğu Bir Yıl Olmasını Diliyorum" dedi.
Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli mesajında, acısı, tatlısı ve üzüntüsüyle bir yılın geride kaldığını belirterek "Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır" dedi.
Sürmeli “Yeni yılda ve daha nice yıllarda halkımızın gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan, kardeşlik hukukuna sadık kalarak tüm Türkiye’ye ve Kırşehirlilere huzur ve güven ortamında sağlıklı ve sıhhatli yeni yıllar temenni ediyorum” dedi.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku