Güncel

TEŞEKKÜRLER ANADOLU

TEŞEKKÜRLER ANADOLU

9 Mayıs 2018 07:47
-A

+A

      İstanbul 1.Bölge Milletvekili A.Adayı Ünal Kaya;"Milletvekilliği Aday Adaylığı yolunda bir kez daha gördüm ki.
Arkamızdaki Sessiz Çığlıkların yanımızda olduğunu.
Belki yüzünü görmediğim, belki ismini tanımadığım Vatan Sevdalılarının kalbinde, gönlünde ve yüreğinde bir ÜNAL KAYA sevdası olduğuna şahitlik ettim.
Memleket ayırdımı yapmadan, SENİN YOLUN bizim YOLUMUZ diyen İstanbul Anadolu Yakası İlçe Teşkilatlarımızın kadim davamız gibi AK YÜREKLİ dava adamlarının duası ve desteği ile oldukça mutlu etmiştir.
Bir telefon karşımdaki Çekmeköy'den bizlere sevdalı dostlar,
Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Tuzla, Kartal, Şile, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz ve Adalar'dan dostlar hayranlarım temayyülde yalnız bırakmayarak desteklediler.
Evet ben KIRŞEHİRLİYİM Pendik'te kalıyorum, ama NEVŞEHİRLİ, NİĞDELİ, YOZGATLI, KIRIKKALELİ, ÇANKIRILI, AMASYALI, AKSARAYLI, ÇORUMLU, TRABZONLU, OFLU, ÇAYKARALI, SAKARYALI, VANLI, DİYARBAKIRLI, KONYALI, KARAMANLI, ANKARALI, GÜDÜLLÜ, BATMANLI Türkiye sevdalılarımın destekleri fazlasıyla memnun etmiştir.
Kısacası EDİRNE'den, KARS'a "BAŞKANIMA SELAM OLSUN" olsun Türkümüzün sıcaklığındaki bütün dost, arkadaş ve gönüldaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Aday adayıyız belki ADAY olamaya biliriz ama, bizler HAÇ ile HİLALIN davasında kazanan HİLAL olma yolunda, İbrahim Peygambere su taşıyan KARINCA MİSALİ safımızı belirlemek adına HİLAL'in yanındayız.
Gönül kapımı çalarak, telefonlarıyla, mesajlarıyla, sosyal medya hesaplarımdan destekleriyle, paylaşımlarımı paylaşarak, kendi paylaşımlarında bizlere yer vererek GÖNÜL DEPESİNE bizleri çıkaran siz değerli dostlarıma teşekkür ediyorum.
Belki aradınız ulaşamadınız ama ben sizlere geri döndüm, biz olduğumuz gibi varız.Sadece son 1 haftada DOĞUM GÜNÜ olan arkadaşlarıma doğum günü mesajları yazamadım.Begeni ve yorumlarınıza cevap veremedim ama sizlerin sevgisi ve sevdası bana küsmez darılmaz ve incilmez hatamız kusurumuz affola özrüm kabul ola.
Çıktığım kutlu davada her zaman yanımda olan AİLEME, can arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
2023 Lider Ülke TÜRKİYE yolunda
Durmak yok yola devam."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku