Güncel

Ticaret Müşavirleri ile Elektronik Sohbet gerçekleşecek

Ticaret Müşavirleri ile Elektronik Sohbet gerçekleşecek

Okunma: 636

13 Kasım 2020 16:37
-A

+A

       Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası internet sayfası üzerinden Ticaret Müşavirleri ile elektronik sohbet gerçekleştiğini duyurdu. Sohbet toplantısının akıllı mobil cihazlardan takip edilebilmesi için  Microsoft Teams uygulamasının mobil cihazlara indirilmesi gerekmektiği belirtilen toplantı için üyelere duyuruda bulunuldu. Gerçekleşecek olan toplantıya Sedat Erdoğdu, Cüneyt Cöke, Osman Başoğlu, Simge Yüksel ve Murat Öcal katılımcı olarak yer alacağı belirtildi.
        Ticaret Bakanlığı'ndan alınan yazıda, 17 Kasım 2020 Salı günü 14.30-16.00 saatleri arasında Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti'nde görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkelerde iş yapmakta olan iş insanlarının konuşmacı olarak katılacağı bir e-sohbet toplantısı  gerçekleştirileceği bildirildi.
         Ticaret Bakanlığı'ndan alınan ilgide kayıtlı yazıda, 17 Kasım 2020 Salı günü 14.30-16.00 saatleri arasında Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti'nde görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkelerde iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılacağı bir e-sohbet toplantısı gerçekleşti. Söz konusu etkinliğin programı ve kayıt linki belirtildi.
Sohbet toplantısı “Microsoft Teams” uygulaması üzerinden gerçekleştirildi. Toplantıya belirtilen linke tıklayarak kayıt olmak suretiyle katılım sağlandı. (Internet Explorer tarayıcısı desteklememektedir). Microsoft Teams uygulaması bilgisayarlara yüklenebileceği gibi web üzerinden de katılım mümkündür. Sohbet toplantısının akıllı mobil cihazlardan takip edilebilmesi için ise Microsoft Teams uygulamasının mobil cihazlara indirilmesi gerekmektedir.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku