Güncel

TOBB başkanı telekonferansla başkanlar ile görüştü...

TOBB başkanı telekonferansla başkanlar ile görüştü...

11 Nisan 2020 15:49
-A

+A

      TOBB, ATO ve ASO, önemli toplantılarını telekonferans yoluyla gerçekleştirirken, sektör temsilcileri ve firmalardan gelen sorun ve öneriler teknolojik imkanlar kullanılarak görüşülüyor. Bu kapsamda TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu aralarında KırşehirTicaret Borsası'nın da bulunduğu 365 Oda ve Borsa Başkanlarına bilgi verdi. Koronavirüs salgınının ekonomiye etkileri ve çözüm yollarının değerlendirildiği görüşmede; TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu bu güne kadar Oda ve Borsalar tarafından iletilen ve TOBB tarafından hükümete aktarılan konulardan çözüme kavuşan ve halen takip edilen konuları sıraladı. Sürecin dinamik oluşundan dolayı her gün yeni bir durumla karşılaşılabildiğini, sıkı takip edilmesi gerektiğini, sürecin ne zaman nihayete ereceğinin de bilinmediğini ifade etti. Üyeler ile her zamankinden daha sıkı bir temas içinde olunması önemini belirtti. Yerel siyasilerle ikili ilişkilerin talep edilenlerin  karşılanması için gerekliliğini vurguladı.
      Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarciklioğlu'nun  katılımlarıyla düzenlenen COVID-19 sorun ve çözümlerinin görüşüldüğü telekonferans ile yapılan toplantıya 365 Oda ve Borsa Başkanları katılım sağladı.
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz konu hakkında şu bilgileri kaydetti:
"Üyelerimizden gelen sorunları, Birlik Başkanımıza iletmiştik ve kıymetli başkanımızda iş dünyasının sorunlarının çözümü noktasında canla başla çalışarak çözüme kavuşan sorunları anlattı. Yaklaşık 1.5 saat süren telekonferans görüşmesinde devam eden sorunların çözümlerinin süreceği vurgusu yapıldı.
        Kirsehir Ticaret Borsası olarak kıymetli TOBB Başkanımız  Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu 'na teşekkür ederiz."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku