Güncel

Türk Eğitim-Sen'de Hüdai Pakel Yeniden Başkan Oldu

Türk Eğitim-Sen'de Hüdai Pakel Yeniden Başkan Oldu

Okunma: 339

15 Kasım 2021 16:45
-A

+A

Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şubesi Başkanlığı'na Hüdai Pakel seçildi.

Daha önce Bilal Türk'ün görevden ayrılmasıyla birlikte Türk Eğitim-Sen Kırşehir İl Temsilciliği'ne Türk'ün yardımcısı Hüdai Pakel gelmişti.Olağan genel kurulun kasım ayında yapılmasının kararlaştırılmasının ardından Türk Eğitim-Sen il temsilciliği için mevcut Başkan Hüdai Pakel ve Fatih Ünlü aday olduklarını açıkladı. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurul'da Hüdai Pakel 108 Delegenin 71'inin oyunu alarak Türk Eğitim-Sen Kırşehir İl Temsilciliği'ne seçildi. Fatih Ünlü ise 36 oy aldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.
Seçim sonrası açıklamalarda bulunan Pakel, Gerçekleşen Genel Kurulumuzun ve seçim sonucu oluşan yeni kurullarımızın sendikamıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şubesi Başkanı Hüdai Pakel yaptığı açıklamada;
"Değerli Türk Eğitim-Sen üyelerimiz. Yaklaşık bir ay önce delege seçimlerimizle başlayan 7. Olağan Genel Kurulumuz bugün Neşet Ertaş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantımızla tamamlanmış bulunmaktadır. Gerçekleşen Genel Kurulumuzun ve seçim sonucu oluşan yeni kurullarımızın sendikamıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerin bizlere duyduğu bu güven ve gösterdiğiniz bu teveccüh omzumuza büyük ve çok kutlu bir sorumluluk yüklemiştir. Diliyorum ki Yüce Allah bizleri sizlerin duyduğu bu güvene karşı mahçup etmesin. Her bir üyemize ve bu kutlu yolda mücadelemize ortak olan tüm yol arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olsun Türk Eğitim-Sen" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku