Güncel

ÜNAL KAYA, KIRŞEHİR’i TEMSİL ETMEK İÇİN ADAY OLDU

ÜNAL KAYA, KIRŞEHİR’i TEMSİL ETMEK İÇİN ADAY OLDU

14 Kasım 2018 07:50
-A

+A

  1975 Kırşehir doğumlu Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı, Gazeteci Yazar  ÜNAL KAYA, İstanbul’dan Ak Parti Pendik Belediye Başkan aday adayı  oldu.
Ak Parti Pendik İlçe Başkanlığına basvurusunu yaparak resmen Pendik Belediye  Başkan aday adaylığını açıkladı.İmza törenine ailesi ile katılan KAYA’yı , Ak Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem KABİL makamında kabul etti.
Ünal KAYA yaptığı açıklamada, “Değerli hemşerilerim sevgili dostlar, sizlerin ve partimin değerli temsilcileri ile yapmış olduğum istişareler neticesinde, bugün Ak Parti Pendik Belediye Başkanlığı için A.Adaylığı başvurumu gerçekleştirdim. 700.000 nufusa sahip İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisi olan Pendik Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımı açıkladım.Bu şehir bizim bu şehirde geleceğimiz var, çocuklarımız bu şehirde doğdu.Nerde doğdun dediklerinde PENDİK, nerde yaşıyorsun PENDİK, nerde okudun PENDİK’te diyerek cevap veriyorlar.Gelecek nesillere bırakacağımız “Yaşlandıkça yaşayacağımız bir PENDİK vaad ediyorum.Hava,kara ve deniz ulaşımını sınırları içerisinde barındıran şehrimiz ekonomik kalkınmada üretim ve sanayileşmede marka şehir haline getireceğiz.Yıllardır Pendik’te ikamet ettim.7 sene Hollanda da yaşadım.Belediyecilik alanında tecrübeler elde ettim ve bu birikimlerimide Marka şehir Pendik için kullanacağım. Dua ve desteklerinizi bekliyorum.” Dedi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku