Sıcak Haber
 TEŞEKKÜRLER...

TEŞEKKÜRLER...

Güncel

ÜNSAL; "Tüm zaferlerimizin arkasında, hayatını feda eden kahramanlarımızın cesaretleri vardır"

ÜNSAL; "Tüm zaferlerimizin arkasında, hayatını feda eden kahramanlarımızın cesaretleri vardır"

Okunma: 360

28 Ağustos 2021 15:31
-A

+A

AK PARTİ Kırşehir İl Başkanı Seher  Ünsal 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yıldönümü vesilesiyle yayınladı.  Seher Ünsal yayınladığı mesaj da elde edilen bu zaferin tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesi olduğunu söyledi.
Sözlerine; "30 Ağustos, “YA İSTİKLAL YA İZMİHLAL” tercihiyle baş başa bırakılan bir milletin, neleri başarabileceğinin, bağımsızlık ve onuru için neleri göze alabileceğinin en açık ispatıdır" diyerek başlayan Başkan Ünsal konuşmasına devam etti.
AK PARTİ Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal; "30 Ağustos 1922’de Türk milleti, boyunduruk kabul etmeyeceğini, bağımsızlığını hiçbir şekilde terk etmeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.
Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir.
Malazgirt’le başlayan Anadolu’yu kendimize vatan kılma mücadelemizin asla bitmeyeceğini, en zor dönemimizde, 7 düvele karşı verdiğimiz Çanakkale Savaşı ile ilan etmiştir.
Tarihteki tüm zaferlerimizin arkasında, gözlerini kırpmadan hayatını feda eden kahramanlarımızın cesaretleri vardır.
Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de istiklal ve istikbali için, canından aziz bildiği vatanı uğrunda aynı fedakârlık ve cesareti göstermeye hazırdır.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, “TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET” ilkesiyle Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, ülkemiz ile birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön vermek için gece gündüz demeden çalışmaya devam etmekteyiz.
Bunun için ihtiyacımız olan tek şey, birliğimizi, beraberliğimizi, dayanışmamızı güçlendirmek, iç ve dış tüm düşmanların karşısına tek vücut olarak çıkmaktır.
30 Ağustos Zafer Bayramı 99. Yıl dönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere,  İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun" dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku