Genel

ÜNSAL, BAŞKAN EKİCİOĞLU’NUN MAHKEME KARARINA UYMASINI İSTEDİ

ÜNSAL, BAŞKAN EKİCİOĞLU’NUN MAHKEME KARARINA UYMASINI İSTEDİ

Okunma: 622

18 Mayıs 2021 14:59
-A

+A

 

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal yaptığı açıklamada Kırşehir Belediyesinin Mahkeme Kararını hiçe saydığı söyledi.
Ak Parti İl Başkanı Ünsal, Bizler Bayramımızı ailemizle kutlarken, Kırşehir Belediyesi 30/12/2019 tarihinde usule aykırı işten çıkarttığı personellerin 24/02/2021 tarihinde mahkeme kararıyla işlerine dönmesine rağmen mahkeme kararını hiçe sayarak işten tekrar çıkarmış ve ailelerinin bayramlarını zehir etmiştir.
Seçim öncesi kimseyi işinden aşından etmeyeceğiz diyerek seçim çalışması yapan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, her fırsatta liyakatten ve adaletten bahsederken ilk icraat olarak CHP İlçe Başkanı Sayın Doğan Yıldızhan’ın oğlunu işe almıştır.
Kırşehir’i ortak akıl ile yöneteceğini iddia eden Ekicioğlu, liyakatten ne anladığını CHP İlçe Başkanının oğlunu işe almakla göstermiş oldu.
Sayın Belediye Başkanının göreve başladığı günden beri belediyeye atadığı liyakatsiz siyasi müdürlerine dahi hükmedemediğine, kendi partili belediye işçisinin zehir zemberek basın açıklaması yapıp istifa etmesine tüm Kırşehir halkı şahit olmuştur.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na buradan sesleniyorum.
Garibanın ekmeği ile oynamayın. Taahhütleriniz ile yaptıklarınız birbirini tutmuyor. Seçim meydanlarında kimseyi işinden etmeyeceğiz diye söz verdiniz. Mahkeme kararına rağmen hayır mübarek bayram öncesi işlerine dönen personelleri işten çıkarmak hangi sosyal belediyeciliğe sığmaktadır?
Her fırsatta adalet, hak, hukuk ve insan haklarından bahsedenler, göreve geldiklerinde mahkeme kararlarını dahi tanımaz oldular.
Ak Parti İl Başkanı Ünsal, Belediyeyi devraldıktan sonra bu memlekete bırakın bir çivi çakmayı mevcut hizmetleri dahi koruyamayan CHP Belediyeciliğinin, bizim açıklamaya lüzum görmediğimiz işleri proje olarak sunmaları gösteriyor ki, CHP ne projeden anlıyor ne de belediyeyi yönetmeyi beceriyor.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sizleri gayet güzel özetlediği gibi “Biz yaparız, siz hayal bile edemezsiniz. Bizim icraatlarımızın ulaştığı yere sizin hayallerimiz bile ulaşamaz.”


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku