Güncel

UNUTULMADIN UNUTULMAYACAKSIN

UNUTULMADIN UNUTULMAYACAKSIN

Okunma: 894

22 Temmuz 2020 16:30
-A

+A

       Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde 22.07.2015 yılında evlerinde haince saldırıya uğramış olan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis Şehit Feyyaz Yumuşak’ın ölümünün 6. yılı. Unutulmadınız , unutulmayacaksınız .6 yıl önce, vatan uğruna şehadet şerbetini , hayalleri vardı , umutları vardı ,Şehit Feyyaz Yumuşak için sadece vatandı tüm dünyası ,Ay Yıldızlı bayrağı  ve vatanı tek sevdası. Şehitlik onun için her daim ödüldü, korkusuz du ,karşılarına çıkıp göğüs göğüse çarpışmaya cesareti olmayan hainler ,uykusunda sinsice yaklaşıp  2 Polis memuru ŞEHİT OKAN ACAR ve ŞEHİT FEYYAZ YUMUŞAK şehit oldu.
Kırşehir Kaman Kargın Yenice köyüne bağlı ŞEHİT Feyyaz Yumuşak, ölümünün 6. Yılında kabri başında dualar ile anıldı.
Arkadaşları Aradı Telefonları Cevap Vermedi
       Ceylanpınar Emniyet Müdürlüğü'nde biri Terörle Mücadele Şubesi'nde diğeri Çevik Kuvvet Şubesi'nde görevli 2 polis memurunun bugün göreve gelmemesi ve telefonlarının da 22.07.2015 tarihin de yanıt vermemesi üzerine arkadaşları evlerine gitti.
Kepez Mahallesi'ndeki TOKİ'ye ait küme evlerine giden polisler, ev arkadaşı olan 2 meslektaşını başlarından tabancayla birer kurşunla vurulmuş cesetleriyle karşılaştı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku