Güncel

VAHİT ÖZDEMİR'DEN GAZETELERİMİZE ZİYARET

VAHİT ÖZDEMİR'DEN GAZETELERİMİZE ZİYARET

Okunma: 238

29 Eylül 2021 15:33
-A

+A

AEÜ Öğretim Görevlisi Basın Halkla İlişkiler Müşaviri Vahit Özdemir  Gazetelerimize ziyaret gerçekleştirdi....

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde 5 yıldır görev yapan ve Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği görevine layık görülen Öğr. Gör. Vahit Özdemir, Gazetelerimiz İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli'yi yerinde ziyaret etti.
Yaklaşık 2 ay önce Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’ni getirildiğini ve önümüzdeki süreçte de müşavirlik görevini yapacağını ifade eden Özdemir, yerel basınla iç içe olacaklarını dile getirdi.
VAHİT ÖZDEMİR KİMDİR?
1982 yılında İstanbul’un Çatalca ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Çatalca’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi,Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı üniversitede Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini gerçekleştirmiştir. Doktora eğitimine Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Radyo-Televizyon Sinema Bölümü’nde devam etmektedir. 2005-2008 yılları arasında FB TV’de yayın yönetmeni, 2010-2012 yılları arasında TR1 televizyonunda kameraman, 2012-2017 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Radyo-TV stüdyolarında uzman olarak görev yapmıştır. 2017 yılından itibaren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu,  Radyo ve Televizyon Programcılığı Programında Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel İşitsel Teknikler Medya Yapımcılığı Bölümü, Bölüm Başkanı ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın Müşaviri olarak görev yapmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku