Güncel

Vali İBRAHİM AKIN Mucur İlçemizi Ziyaret Etti

Vali  İBRAHİM AKIN  Mucur İlçemizi Ziyaret Etti

12 Temmuz 2019 08:20
-A

+A


 
Vali İbrahim Akın, Mucur’u ziyaret ederek ilçede devam eden yatırımları inceledi.
Programına Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali  İbrahim Akın, Kaymakam Kaya Çelik’ten ilçede yürütülen faaliyetler ve devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı. Ardından belediyeyi ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Mucurlu vatandaşlar ve esnaflarla da sohbet eden Vali  İbrahim Akın, yapımı devam eden ve tamamlanma aşamasında olan Mucur Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu. Mucur Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne tahsis edilen Ahi Konağını da ziyaret eden Sayın Valimiz, gençlere çeşitli kurslar verilen atölyeleri inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.
Ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, Mucur’un gelişmesi için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Mucur ilçemizdeki yatırımları önemsiyor ve takip ediyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmet sunarken bu hizmetlerin kaliteli ve hızlı olmasını sağlamak. İlimizin önemli bir ilçesi olan Mucur’u daha yaşanabilir ve daha kalkınmış bir ilçe haline getirme gayretindeyiz.” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku