Güncel

Vali Akın, hastanede incelemelerde bulundu

Vali Akın, hastanede incelemelerde bulundu

Okunma: 164

1 Ekim 2020 16:47
-A

+A

       Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisinde incelemelerde bulundu.
      Ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Başhekim Yahya Şahin ve hastane yöneticilerinden pandemi ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali  İbrahim Akın, sağlık çalışanlarının görevlerini özveri ile yerine getirdiklerini söyledi.
      Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de gündeminde olan Koronavirüs ile mücadele kapsamında salgının yayılmasını önlemek üzere ilimizde de önemli kararlar alınıp uygulamaya konulduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Sağlık çalışanlarının bu süreçteki yükünün farkındayız. Arkadaşlarımız fedakârca çalışıyorlar. Bizler de sahada denetimlere çıkarak vatandaşlarımıza hatırlatmalarda bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan da salgınla mücadelede başarılı olmak için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymada hassasiyet göstermelerini bekliyoruz. Bu vesileyle, Koronavirüs ile mücadelede önemli görevler üstlenen başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm personele kolaylıklar diliyorum.” dedi.
 Vali Akın'ın ziyareti hastanenin Pandemi Servisinde incelemelerde bulunarak sağlık çalışanları ile sohbet etmesi ile sona erdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku