Güncel

Vali Akın, İlçelerde Koronavirüs denetiminde bulundu

Vali Akın, İlçelerde Koronavirüs denetiminde bulundu

Okunma: 734

17 Eylül 2020 16:22
-A

+A

      Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Çiçekdağı ve Akçakent ilçelerinde Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik denetimler gerçekleştirdi.
      Ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilen denetimler kapsamında daha önce diğer ilçelerimize giderek incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, bugün de Çiçekdağı ve Akçakent ilçelerimizde Koronavirüs Denetimi yaparak vatandaşlara ve esnaflara Koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda uyarılarda bulundu.
       Programına Çiçekdağı Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Kaymakam Burhanettin Yavaşi’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek ilçede Koronavirüsle mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ardından ilçe merkezinde esnaflara ve vatandaşlara tedbirlere uyulması yönünde hatırlatmalarda bulunan Vali Akın programında İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu da yer aldı.
        Vali İbrahim Akın, daha sonra Akçakent’e geçti. Son kararname ile Akçakent Kaymakamlığına atanan Saliha Karataş’a hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Akın İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç eşlik etti.
Denetim sırasında yaptığı konuşmada öncelikli amaçlarının toplum sağlığını korumak olduğunu ifade eden Vali İbrahim Akın, salgınla mücadelede 3 önemli kural olan maske, mesafe ve temizlik hususlarına hassasiyet göstermeleri yönünde Akçakentli vatandaşlarımıza uyarılarda bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku