Güncel

VALİ AKIN: YENİ YILA YEPYENİ UMUTLARLA GİRİYORUZ

VALİ AKIN: YENİ YILA YEPYENİ UMUTLARLA GİRİYORUZ

2 Ocak 2019 07:28
-A

+A


Vali İbrahim Akın, yılbaşı akşamında 24 saat esasına göre görev yapan kurum çalışanlarını ziyaret etti.
Yeni yıl nedeniyle kurumları ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Ahi Polis Merkezi Amirliği, 112 Acil Çağrı Merkezi ve 3 No’lu Merkez Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu çalışanlarının yeni yılını kutladı.
İlk ziyaretini Ahi Polis Merkezi Amirliği’ne yapan Vali İbrahim Akın, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz tarafından karşılandı. Burada emniyet teşkilatı mensuplarının yeni yılını kutlayan  Vali Akın, polislik mesleğinin önemine işaret ederek personele çalışmalarında başarılar diledi.
Ardından 112 Acil Çağrı Merkezi ve 3 No’lu Merkez Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden Vali Akın, bu kurumlarda görev yapmakta olan personelle bir araya gelerek sohbet etti. İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Selim Yılmaz’dan çalışmaları ve merkeze düşen çağrılar hakkında bilgiler alan Sayın Valimiz, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Bizlerin huzuru, sağlığı ve güvenliği için ailelerinden uzak bir şekilde çalışarak yeni yıla giren personellere moral vermek amacıyla kurumları ziyaret ettiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, tüm çalışanların yeni yılını kutlayarak 2019’un sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğinde bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku