Güncel

VALİ AKIN HUZUREVİ SAKİNLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

VALİ AKIN HUZUREVİ SAKİNLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

29 Mayıs 2018 07:16
-A

+A


            Vali İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ve çocukları ile birlikte iftar yemeğinde huzurevi sakinleri ile buluştu.
İftarın ardından huzurevi sakinleri ile sohbet eden Vali İbrahim Akın, Ramazan Ayının manevi ikliminde değerli büyüklerimizle birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.Çeşitli vesilelerle Huzurevini ziyaret ederek büyüklerimizle sık sık bir araya geleceklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Devletimiz, huzurevinde kalan büyüklerimizin hayatlarını kolayca, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır. Bizler de sürekli onlarla bir araya gelerek bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Bizleri büyük fedakârlıklarla büyüterek bugünlere getiren, vatanımıza, milletimize uzun yıllar emek vermiş değerli büyüklerimizin hakları ödenmez.”  dedi.
İftar programı, yapılan duanın ardından Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın’ın Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenip onlarla sohbet etmesi ile sona erdi.
İftar programına Vali İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ve çocuklarının yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Huzurevi Müdürü Fatih Göçer ve huzurevi sakinleri ile çalışanlar katıldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku