Güncel

VALİ AKIN KAMAN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ AKIN KAMAN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

17 Ağustos 2018 07:55
-A

+A

   Kaman ilçesini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi.
Kaman Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, devletimizin sunduğu imkânları vatandaşlarımıza en iyi ve en verimli bir şekilde ulaştırma gayreti içerisinde olduklarını söyledi.
Köy ve mahallelerin sorunlarını yerinde dinlemek için Muhtarlar Toplantı düzenlediklerini belirten Vali İbrahim Akın, “İlimiz genelinde olduğu gibi Kaman ilçemizde de vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu geçimini tarım ve hayvancılıkta sağlamaktadır. Köylerimizin sıkıntılarını gidermek için devletimizce sağlanan kaynakları İl Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığıyla yol, su gibi altyapı hizmetlerine dönüştürüyoruz. Bugünkü toplantıda da ilgili kurum amirleri ile beraber muhtarlarımızın sorunlarını dinleyecek, bu sorunların çözüme kavuşturulması konusunda imkânlarımız doğrultusunda gereken çalışmaları yapacağız.
 Artık günümüzde köyler de ilçeler de şehir merkezleri kadar gelişmekte, buna bağlı olarak ihtiyaçlar da artmaktadır. Bizlere düşen görev, vatandaşlarımızca iletilen makul talepleri imkanlar ölçüsünde en kısa sürede karşılamaktır.” dedi.
Vali İbrahim Akın, muhtarlarla yapılan toplantının ardından Kaman Kaymakamı Murat Girgin ve ilgili kurum amirlerinden, ilçede devam eden yatırımlar ve yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.
Daha sonra Kaman Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Erhan Talu’dan projeleri hakkında bilgiler aldı. İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Sayın Valimizin Kaman ilçesi programı, İl Özel İdaresi Kaman Şantiyesinde yaptığı inceleme ile sona erdi.
Vali İbrahim Akın’a Kaman programında Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve ilgili kurum amirleri eşlik etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku