Güncel

VALİ İBRAHİM AKIN ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ

VALİ İBRAHİM AKIN  ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ

6 Mart 2019 07:21
-A

+A


 

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaretinde Oda Başkanı Mehmet Tekin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali İbrahim Akın, yürütülen işlemler hakkında bilgiler aldı.
Gerçekleşen sohbet sırasında yaptığı konuşmada taksici, minibüsçü, nakliyeci ve kamyoncu esnafını aynı çatı altında buluşturan Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odasının kentin gelişmesi ve esnafımızın kalkınmasında önemli rol üstlendiğini söyledi.
İlimizde Şoförler Odası’nın çalışmalarını ve sorunlarını yakından takip ettiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Kültür ve medeniyet şehri Kırşehir’de toplumsal hayatımızın birebir içerisinde yer alan ve mesleklerini zor koşullarda yerine getirilen şoförler, trafik kurallarına uyarak, saygılı davranışlarıyla diğer şoförlere de örnek olmalıdır. Bugünkü ziyaretimizde Kırşehir Şoförler Odası’nın yürüttüğü çalışmalar ile ilgili bilgiler alıp değerlendirmelerde bulunacağız. Bütün şoförlerimize kazasız belasız sürüşler diliyorum.” dedi.
Oda Başkanı Mehmet Tekin de konuşmasında, kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı  Vali Akın’a tüm oda üyeleri adına teşekkür etti.
 Vali Akın’a ziyareti, Şoförler Odası birimlerini gezerek personelle sohbet etmesi ve plaka atölyesinde yaptığı inceleme ile sona erdi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku