Güncel

VALİ İBRAHİM AKIN ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ İBRAHİM AKIN ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

12 Ekim 2018 07:14
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret eden Vali  İbrahim Akın, Kaymakam Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.
Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanlığına geçen Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı İsmail Deniz’den ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı Devlet Hastanesi’nde de incelemelerde bulundu. Çiçekdağı Bulamaçlı Kaplıcasında da incelemelerde bulunan  Vali İbrahim Akın, yetkililerden kaplıca hakkında bilgiler aldı.
Ziyaretinde yaptığı konuşmada, devam eden yatırımlar hakkında yerinde bilgiler almak için ilçelere ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Vali İbrahim Akın, geçiminin çoğunluğunu tarım ve hayvancılıktan sağlayan Çiçekdağı’nın daha da gelişip daha kalkınabilir bir ilçe haline gelmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
Ziyaretleri sırasında Çiçekdağı ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızla da sohbet eden Vali İbrahim Akın’ın programı, Köseli Belediyesini ziyaret etmesi ile sona erdi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku