Güncel

VALİ İBRAHİM AKIN’DAN SGK’YA ZİYARET

VALİ İBRAHİM AKIN’DAN  SGK’YA ZİYARET

Okunma: 190

15 Ocak 2020 07:34
-A

+A

 

Vali  İbrahim Akın, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, SGK hizmet binasının vatandaşlarımıza daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için yenilendiğini söyledi.
Sosyal Güvenlik Kurumu’nun vatandaşlarımızın tamamını ilgilendiren işlemlerin yürütüldüğü önemli kurumlarımızdan birisi olduğunu belirten Vali  İbrahim Akın, “Sürekli değişen ve artan ihtiyaçlara karşı toplumu güvence altına alarak sosyal güvenlik hizmeti sunan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışmalarını özveri ile yürütmektedir. Devletimiz, vatandaşlarımızın sosyal hizmetlerin tamamından en iyi şekilde faydalanabilmesi için gereken yasal altyapıyı oluşturmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumu Kırşehir Müdürlüğü de yeni ve modern binasında vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni binanın hayırlı olmasını temenni ediyor, kurum çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Kurum birimlerini de gezerek çalışanlarla sohbet eden  Vali  ziyareti, Kurum Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ile sona erdi. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku