Güncel

VALİ İBRAHİM AKIN’DAN TSO’YA ZİYARET

VALİ İBRAHİM AKIN’DAN TSO’YA ZİYARET

Okunma: 1338

30 Aralık 2020 14:40
-A

+A

Vali İbrahim Akın Ticaret ve Sanayi Odasına ziyarette bulundu.
Vali İbrahim Akın’ın Ticaret ve Sanayi odasına   yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Eşref Aşık, Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun , Murat Tekdoğan, Kenan Yanık, Soner Bahadır, Meclis Üyemiz Hülya Coşkuntuna ve Genel Sekreterimiz Pınar Demir’le  görüştü.
Vali İbrahim Akın, pandemi dönemi yapılan çalışmalarda Ticaret ve Sanayi Odasına önemli görevler düştüğünü söyledi.
Kırşehir ticaret hayatının canlanması açısından Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “İlimizin kalkınmasında ticaret sektöründe yapılan çalışmaları iş adamlarımız ile birlikte değerlendireceğiz. Üretimi ticarete dönüştürmek, ilimizdeki sermayeyi de sanayiye yönlendirmek adına çalışmalarda bulunacağız. Coğrafi konumu itibariyle avantajlı bir konumda bulunan Ahiler diyarı Kırşehir’de sanayi ürünlerinin yanı sıra tarımsal üretimi de arttırmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu. 
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ; Pandemi sürecinde Kırşehir İş Dünyası’nın sorunları ve bu sorunlara çözüm olacak önerileri dile getirdi.  Kırşehir Valisi Sayın İbrahim Akın ile istişare içerisinde ortak çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimiz İbrahim Akın’a teşekkür etti.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku