Güncel

VALİMİZ, MUHARREM SAYAN İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

VALİMİZ, MUHARREM SAYAN İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

7 Mart 2019 07:47
-A

+A

 


Vali İbrahim Akın, Muharrem Sayan İlk ve Orta Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz’in de yer aldığı ziyarette Okul Müdürü Ünal Seyfi ve öğretmenlerden öğrencilerin durumu hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.
Ziyaretinde öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulunan Vali İbrahim Akın, öğrencilerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlama gayretinde olduklarını söyledi.
İlimizde eğitim konusuna önem verdiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi bilgili, donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlarken onların derslerin yanında sosyal hayatta da başarılı olmalarını istiyoruz. Bu kapsamda, öğrencilerimizin dikkatlerini geliştirecek, daha hızlı karar verecek, becerikli, kabiliyetli bireyler olarak yetiştirme adına önemli çalışmalar yürütüyoruz. Eğitimde oldukça iyi seviyede olduğumuz ilimizde kaliteyi daha da yükseltme çabasındayız. Öğrencilerimizin kendilerini geliştirmesinde öğretmen ve ebeveynlerin de katkısı büyük. Bu vesileyle, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.
Okul binasında incelemelerde bulunan  Vali Akın ziyareti, öğretmenlerle yaptığı toplantı ile sona erdi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku