Güncel

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN BAHÇECİ'YE TEŞEKKÜR

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN BAHÇECİ'YE TEŞEKKÜR

11 Temmuz 2018 07:22
-A

+A


            Yaklaşık 41 dönüm alan üzerine yapılacak olan Güzler Piknik alanı ve Evcil Hayvan Parkı projesinde Piknik alanları( ister grupça,ister aile ile kullanılabilecek) seyir terasları,yürüyüş yolları, basket sahası,çocuklar için oyun grupları,köprüler, kafeterya/restaurant, idari bina,büfeler, satış birimleri,teknik hacimler ve depolar ayrıca bunun yanı sıra çocuklar ve büyükler için Evcil hayvan parkı, bu kısımda da su kuşları için 2000m2'lik özel bir sistemden oluşacak olan Avitary alanı çevresinde yürüyüş yoları, papağan kafesleri, kümesler(içerisinde yerli ırkların olacağı örneğin; denizli horozu), yine içerisinde yerli ırkların olacağı Çiftlik hayvan barınağı ve açık alanı,seyir kulesi ve tüm bu hayvanların bakımı ve kontrolü için klinik yer alacaktır. Böylelikle çocuklara hayvan sevgisi ve bunun yanında yerli ırklarımızı yaz,kış tanıtma imkanı sunulabilen. Tüm bu projede doğaya ve hayvanlara saygılı malzemeler seçilen Güzler Piknik alanı ve Evcil Hayvan Parkı vatandaşlardan tam not aldı. Vatandaşlar Başkan Bahçeci'ye  teşekkür etti. Kırşehir Belediyesi tarafından Kırşehir'e kazandırılan Güzler Piknik alanı ve Evcil Hayvan Parkı Kırşehir'in en gözde mekanları arasına girdi
 Günlük yaşamın stresinden uzaklaşıp nefes almak isteyenlerin yeni adresi 41 dönüm arazide yer alan; içerisinde mangal yeri, kamelya, lavabo ve peyzaj bitkileri, ortak alanlarda ise çocuk oyun alanı mescit gibi sosyal donatı alanlarıyla şehrin yeni cazibe merkezi olan Güzler Piknik alanı ve Evcil Hayvan Parkı oldu.
 YENİ KONSEPT GÜZLER PİKNİK ALANI VE EVCİL HAYVAN PARKI YOĞUN İLGİ
 Piknik anlayışına yeni bir yaklaşım getiren Karaaslan Güzler Piknik alanı ve Evcil Hayvan Parkı, Kırşehir'de büyük bir ihtiyacı karşıladı.
KIRŞEHİR YEŞİL KİMLİĞİYLE ÖNE ÇIKIYOR
Kırşehir modern bir geleceğe taşırken, ilçeyi ‘Yeşil’ kimliğiyle yeniden buluşturduklararak, ağaçlandırma ve peyzaj çalışması da yapılan parklar içerisinde, ailelerin rahatça dolaşabileceği geniş yürüyüş yolları ve dinlenme alanlarının bulunuyor.
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN BAHÇECİ'YE TEŞEKKÜR
 Kırşehir Güzler Piknik alanı ve Evcil Hayvan Parkının açılmasıyla birlikte şehre yeni bir nefes geldiğini ifade eden vatandaşlar ise, bu parkın açılmasından dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'ye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku