Güncel

VATANDAŞLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ

VATANDAŞLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ

1 Haziran 2018 07:55
-A

+A


            AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan “24 Haziran’da tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz”
Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan’ın yaklaşımları ve samimiyetleriyle vatandaşlardan büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti Milletvekili adaylarıMustafa Kendirli ve Necmettin Erkan gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan samimi halleri vatandaşın da takdirini kazandı.
Ak Parti Kırşehir  Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan  seçim çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ve Vatandaşları ziyaret eden Milletvekili adaylarına ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar, Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan’a destek verdi.
Ak Parti Milletvekili  Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin ErkanEsnaf ve Vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. Seçim çalışmaları kapsamında temaslarına devam eden AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan“Seçimlerden zaferle çıkmadaki en önemli etkenlerden biri de Esnaf ve vatandaşlarımızla yapılan istişaredir.
AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları  Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan 24Haziranda yapılacak olan genel seçim çalışmalarını esnaf ve vatandaş  ziyaretlerinde bulundu. vatandaşların yoğun ilgisini gören Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimde dua ve destek istedi. Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan 24 Haziran  önemli bir seçimin yapılacağını , ülkenin huzurunun ve istikrarın her şeyden önde olduğunu kaydettiler. AK Parti’nin 16 yılda Türkiye’de büyük hizmetlere imza attığını dile getiren Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 16 yıl boyunca Türkiye’nin AK Parti iktidarlarıyla birlikte büyük kazanımlar elde ettiğini söylediler.
Ülkenin hızla kaosa sürüklenmek istediğini ifade eden vatandaşlarda Türkiye’nin huzuru, refahı ve istikrarı için mutlaka AK Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğine ve Kırşehir’de 2 milletvekilini meclise göndercekleriniinandıklarını dile getirdi.
AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan ise yaptıkları açıklamada Türkiye’nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini ifade eden Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan“Son 16 yılda Türkiye’nin daha demokratik, daha özgür, huzurlu ve güvenli bir ülke olması için attığımız adımlar, ülkemizin çehresini değiştirdi. Şu anda ise Türkiye’nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için 16 yıl boyunca mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Biz bunun için sizlerin yanındayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek hizmetlere imza atmak için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştular.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku